Har du ett ärende som gäller affärer? Prata med Niklas. Är du någon vi borde jobba med, eller rent av anställa? Hör av dig till Henrik. Eller kom förbi. Folk gör hembesök alldeles för sällan nuförtiden. Kalendegatan 10 E. Malmö.

Isabella Witte – Kreatör

Art Director

Tel: +46 (0)73-513 51 80
E-post: isabella@langeleve.se

Linda Pedersen – Projektledare

Projektledare

Tel: +46 735 06 49 32
E-post: linda@langeleve.se

Niklas Ekdahl – Projektledare

Projektledare och strateg

Tel: +46 733 200 543
E-post: niklas@langeleve.se

Totte el Siddig – Kreatör

Art Director

Tel: +46 736 251 223
E-post: totte@langeleve.se

Antti Vuorenniemi – Kreatör

Art Director

Tel: +46 730 96 96 97
E-post: antti@langeleve.se

Henrik Backberg – Kreatör

Copywriter

Tel: +46 736 474 015
E-post: henrik@langeleve.se

Malin Hallgren – Produktionsledare

Produktionsledare

Tel: +46 76 028 99 65.
E-post: malin@langeleve.se