Du använder Internet Explorer, en webbläsare som slutade utvecklas 6 november 2013, för över 7 år sedan. Den 31 januari 2020 upphörde även alla säkerhetsuppdateringar vilket innebär att webbläsaren, förutom funktionella och utseendemässiga brister även kan utgöra en säkerhetsrisk. Du rekommenderas starkt att uppgradera till en modernare webbläsare, t ex Google Chrome, Mozilla Firefox eller Microsoft Edge. Tala med din systemadministratör.
Visa inte detta meddelande igen
Sektionsinställningar

Vi är Länge Leve

Letar du byrå eller vill prata affärslösningar? Kontakta vd Niklas. Söka jobb eller praktik? Maila Henrik (bifoga gärna exempel på uppdrag eller skoluppgift). Frilansare? Hör av dig till Bethina.

Fler case
Sektionsinställningar

Isabella Witte

Art Director

0735-135 180

isabella@langeleve.se

Antti Vuorenniemi Pelaez

Art Director

0730-969 697

antti@langeleve.se

Totte el Siddig

Art Director

0736-251 223

totte@langeleve.se

Bethina Byström

Operativ projektledare

0733-459 333

bethina@langeleve.se

Kristina Nilsson

Formgivare och skribent

0720-115 011

kristina@langeleve.se

Niklas Ekdahl

Projektledare, strateg

0733-200 543

niklas@langeleve.se

Malin Hallgren

Operativ projektledare

0760-289 965

malin@langeleve.se

Henrik Backberg

Copywriter

0736-474 015

henrik@langeleve.se